blog przewodnicki
środa, 27 lutego 2013

WarsOff przyznaje kolejny plus kierownictwu kina Praha za super inicjatywę! Oto dobra wiadomość dla wszystkich mam z prawobrzeżnej Warszawy:

MaMa w Kinie Praha! Kino Praha, Fundacja MaMa i ebobas.pl zapraszają na pokazy z cyklu MaMa w Kinie Praha, stworzone specjalnie dla Mam z małymi dziećmi (od niemowlaka do 6-latka). Do tej pory takie pokazy odbywały się w niedziele w kinie Muranów.

Jest to okazja nadrobienia zaległości kinowych dla tych, którzy mają w domu niemowlę lub przedszkolaka. Przed pokazami odbędą się spotkania ze specjalistami, pedagogami i psychologami oraz prezentacje kosmetyków. Każda z Mam znajdzie coś dla ducha i ciała. Niemowlaki mogą przebywać z rodzicami na sali w czasie seansu. Na sali kinowej będzie przyciszony dźwięk oraz przygaszone światło. Podczas seansu, na sali będą dostępne miejsce do przewijania, pieluchy oraz kosmetyki pielęgnacyjne.

Dla starszych dzieci w holu kina zorganizowany będzie kącik, wyposażony w gry, zabawki, kredki i książki. Animatorki będą opiekować się dziećmi podczas oglądania filmu przez dorosłych.

Inauguracja 6 marca, o godz. 11.00.

Kino Praha, Warszawa, ul. Jagiellońska 26

Na pierwszy ogień idzie premierowy "Daję nam rok", którego premiera odbędzie się 1 marca!

Więcej: http://www.kinopraha.pl/wydarzenie/mama-kinie-praha

niedziela, 24 lutego 2013

Zapraszamy do wysłuchania audycji z cyklu "Rozdroża kultury", zrealizowanej 18.02.2013 w Teatrze Kamienica z udziałem przewodników WarsOff:

"Na czym polega zwiedzanie w rytm sztuki, jaki los spotkał aniołki, które miały promować warszawską Pragę, jakie będą nowe propozycje spacerów przewodników z "Warsoff" i jaki budynek zyskał miano najbrzydszego w stolicy? Między innymi o tym można usłyszeć w nagraniu audycji. Zapraszamy."

Rozmawiała Magda Mikołajczuk.

http://www.polskieradio.pl/7/178/Artykul/785190,Zwiedzanie-Warszawy-szlakiem-Bejbi-blues-i-Drogowki